.

- Firma Profili

 

 

 

ADAMAK AMBALAJ; Konya'da Özel tasarım makina imalatı, Makina revizyonu ile makina montaj ve demontaj alanında faaliyet göstermektedir.


Firmamız; değerli müşterilerine kaliteli ve sürekli hizmet vermeyi amaç edinmiştir. Müşterilerimizin taleplerine ekip çalışması ruhu ile hedefi ıskalamayan etkili ve profesyonel çözümler sunuyoruz.


Müşterileri taleplerini göz önünde bulundurarak, hizmetimizi o yöne sevk ediyoruz, Zamana önem veriyor ve işimizi söz verdiğimiz süre içinde teslim ediyoruz, İşimize müşterilerimizin gözüyle bakıyoruz, sistemli ve uyumlu çalışıyoruz.


Taahhütlerini zamanında ve eksiksiz yerine getirmek için gerekli ürün, bilgi, ekip ve ekipmana sahip olan firmamız her zaman en iyi ürünü sunmayı ve müşteri memnuniyetini sürekli yükseltmeyi amaçlamaktadır.


Müşterilerimize faaliyet alanımızla ilgili ürün ve hizmetleri kalite ve etik değerlerden ödün vermeden her seferinde beklentileri aşarak sunmak kalite politikamızın temelini oluşturmaktadır.


fabrika makina montaj,fabrika makina demontaj,makina revizyonu, bottomer ayarlı dip kapama ünitesi revizyonu,kraft dilimleme makinası,jumbo kağıt dilimleme makinası,mikro delik iğne merdanesi,palet bağlama makinası,bottomer dip açma emiş kolu,bottomer ileri geri şanzumanı,paketleme makinası,s_drum imalatı,makina ek ünite imalatı,çimento torba makinası imalatı,kraft dilimleme makinası tamiri,jumbo kağıt dilimleme makinası tamiri,mikro delik iğne merdanesi tamiri,palet bağlama makinası tamiri,bottomer dip açma emiş kolu ,bottomer ileri geri şanzumanı tamiri,paketleme makinası tamiri,s_drum tamiri,fabrika taşıma,fabrika makinaları taşıma,fabrika makina sökme takma, fabrika makina montajı ve demontajı, Tifdruk makinası demontaj montaj,